Sakarya spor salonları bünyesinde görev yapan profesyonel spor eğitmenlerinden ve diyetisyenlerden destek alarak yeni bir başlangıç yapabilir, yağlarınızdan kurtulurken belirgin..
Kendiniz İçin En İyi Egzersizi Seçin Vücudunuzu ve kaslarınızı geliştirmek istiyorsanız sıkı çalıştığınız kadar antrenman seçiminizi de zekice yapmalısınız...
Spora başladınız ve her şey tam da olması gerektiği gibi tıkırında ilerliyor. Performansınız ve dayanıklılığınız arttı ve artık yeni bir antrenman programına geçiş yaptınız. İlk iki..
İlerleyen yaşlarına rağmen yaptıkları hepimizi biraz da olsa utandırıyor. Siz henüz harekete geçemeyenlerdenseniz, bir de bu isimlerin hikayelerini değerlendirin! Yaşınız genç..
Kendinize ördüğünüz duvarlar tüm yaşamınızı etkilediği gibi fitness antrenmanlarınızı da etkiler. “Henüz hazır değilim, bu kadar ağırlığı kaldıramam, bu kadar..
Hepimizin muhteşem bir potansiyeli var, ancak maalesef çok azımız potansiyelimizin farkındayız. Kimi zaman dış etkenler kimi zaman ise kendi seçimlerimiz potansiyelimizi baltalayan..
Hemen Ara