Kişisel antrenör ile çalışmak spora yeni başlayan ya da motivasyonu yeterli olmayan kişiler için oldukça faydalıdır. Sporcuların yaptıkları spor konusunda bilinçli..
Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için sağlıklı beslenme ve spor insanların hayatından önemli bir yere sahip olmalıdır. Beslenme ve spor arasında mutlak bir ilişki kurulması; beslenme..
Spor yapmak hem ruhsal hem de fiziksel sağlığımız açısında çok önemlidir. Hayatında spora yer vermeyen insanlar için düzenli spor yapmak yorucu, zaman bulunması zor..
Vücutta aşırı su birikmesi ödem olarak da bilinir. Dokuda normalden daha fazla su birikmesi durumu olarak da açıklanan ödem oluşumlarının ortaya çıkma nedenleri..
Vücut geliştirme ya da daha sağlıklı bir vücuda sahip olanların ilk adım attığı nokta kol kaslarıdır. Hem kadınların hem de erkeklerin başladığı spor yolculuğu kol kasları ile..
Kış aylarında insan vücudu kilo almaya daha yatkındır. Bu durumun temel nedeni vücudumuz sıcaklığını korumak için yağ hücresi üretimine kış aylarında daha yatkın..
Hemen Ara