Yaptığınız antrenmanların verimliliğini seçtiğiniz spor kıyafetleri etkiliyor olabilir! Hayır, şaka yapmıyoruz. Daha önce de mutlaka duymuşsunuzdur spor yaparken seçtiğiniz..
Modernleşen yaşam ile birlikte artık birçok kişi akşamüstü ve gece vakitlerinde spor yapıyor. Sabahları okul ve iş hayatı nedeniyle spor yapmaya zaman ayırmak zor geldiğinden ya da..
Fitness yaparak daha zinde ve fit bir vücuda kavuşmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre! Sakarya spor salonları eğitmenlerinden destek alarak ve size özel önerilerimizi..
Vücut fonksiyonlarında ve tüketilen besinlerin nasıl kullanılıp nasıl sindirildiğinde önemli bir role sahip olan metabolizma doğru davranış modelleri benimsendiğinde..
Kendinize en uygun sporu bulursanız antrenmanlarınızda eğlenebilir, spor özelinde kariyer yapabilir ve belki de en önemlisi sporu bırakmak için türlü bahanelerden..
Vücut geliştirme programlarının aksine CrossFit antrenmanları sırasında çok farklı egzersiz aletlerinin kullanılmasına gerek yoktur. CrossFit antrenmanları sırasında da ip, sağlık topu,..
Hemen Ara