“Hava sıcak, kim gidecek şimdi spor salonuna?”, “Yaz aylarında bir şey yapmasam da formumu korurum zaten.”, “Spor disiplinine girmeye hazır değilim.” gibi..
Tatilya Sakarya Spor Salonu olarak artık çocuklar için de boks eğitimleri düzenliyoruz. 8 – 14 yaş aralığındaki çocukların sporla tanışması ve boks sporunun tüm..
Brachialis, Coracobrachialis ve biceps brachii olmak üzere 3 ana kas grubundan oluşan biceps yani pazu kasları, vücut geliştirmek isteyenlerin her daim ilgi odağında yer alıyor. Göz..
Beyler, vücut geliştirme tekelimizde değil, son yıllarda vücut geliştirme sporuna gönül veren kadınların sayısı giderek artıyor. Gördüklerinden çok daha fazla..
Bu yazımızda vücut geliştirme sporuna damga vuran sporcular ve servetleri hakkında bilgi aktaracağız. Genel kanının aksine vücut geliştirme sporcularının para kazanabileceklerinin kanıtı..
İlerleyen yaş, fazla kilo ya da hareketsiz yaşam sonucu eklem sağlığı bozuluyor ve günlük hayatı kaçınılmaz hale getirebiliyor. Eklem ağrılarından kurtulmak için..
Hemen Ara