Dünyaca ünlü Bollywood oyuncularından Aamir Khan; Dangal filmi için takdire şayan bir değişim geçirdi. Film için önce 97 kiloya ulaşan, sonra ise yağ..
Takım elbiseler, erkeklerin şıklık anlayışını yansıtan klasikleşmiş kıyafetlerdir. İşyerinde, özel günlerde, özel organizasyonlarda ve davetlerde erkeklerin vazgeçilmezi olan..
Çağımızın en yaygın görülen hastalığı şüphesiz obezitedir. Vücutta aşırı yağ birikmesine ve bunun sonucunda kişide hayati riske yol açan hastalıkların oluşumuna..
Kilo vermek, vücut geliştirmek, fitleşmek ya da mevcut kilonuzu korumak için spor yapmaya karar verdiyseniz; öz disiplininizi arttırmak adına Sakarya spor salonları kaydınızı..
Kilo vermek, kilo almak, kas yapmak veya sadece form tutmak için Sakarya spor salonları arasından seçim yaparak egzersizlerinize başlayabilirsiniz. Ancak tercih aşamasında..
İdeal kiloya ulaşmak çoğu kişi için en öncelikle hedefler arasında yer alır! Vücuttaki yağ oranını azaltmak; boy uzunluğu ve yaş doğrultusunda optimum kiloya ulaşmak..
Hemen Ara