Türkiye’nin farklı illerinden Sakarya Üniversitesi' ne geldiniz. Mutlaka soru işaretleriniz heyecanınızı pekiştirdi. Alışkanlıklarınızın değişeceğinden, zamanın nasıl..
Hangimiz düz bir karına ya da şekilli bir vücuda sahip olmayı istemeyiz ki? Bu amaç uğruna uzun süre uğraşmayı da en sevdiğimiz yiyeceklerden mahrum kalmayı da göze..
Vücut geliştirmek isteyen kişilerin yaptıkları egzersizlerin vücut gelişimlerinde büyük rolü olur. Ancak beslenme düzenlerinde dikkat etmezlerse amaçlarına tam..
“Çok spor yapmak mı yoksa düzenli spor yapmak mı daha faydalı?” sorusunun yanıtı her zaman düzenli spor yapmanın daha faydalı olacağı yönündedir. Bir hafta..
Hepimiz bu sorunun tam yanıtını merak etmiyor muyuz? Ne kadar çaba harcamamız gerektiğini, hedeflerimize ulaşmak için daha ne kadar bekleyeceğimizi öğrenmek istiyoruz...
Yağsız kas kitlesini arttırmak kimi zaman zorlu bir mücadele gerektirir. Sadece spor yapmak kas yapımı için yeterli değildir. Kas yapmak isteyen kişilerin beslenmelerine dikkat etmeleri..