Etik değerler ya da sağlık sorunları nedeniyle tercih edilebilen vegan diyeti ile ilgili hemen hemen tüm mecralarda farklı bilgiler bulunuyor. Bazı uzmanlar vegan diyeti ile vücudun temel..
Egzersiz yaparak form tutmak da dinç kalmak da dikkat çekici bir fiziğe kavuşmak da mümkün; tüm bunlara ek olarak spor yapmak hormon salınımımızı değiştiriyor!..
“Hava sıcak, kim gidecek şimdi spor salonuna?”, “Yaz aylarında bir şey yapmasam da formumu korurum zaten.”, “Spor disiplinine girmeye hazır değilim.” gibi..
Tatilya Sakarya Spor Salonu olarak artık çocuklar için de boks eğitimleri düzenliyoruz. 8 – 14 yaş aralığındaki çocukların sporla tanışması ve boks sporunun tüm..
Brachialis, Coracobrachialis ve biceps brachii olmak üzere 3 ana kas grubundan oluşan biceps yani pazu kasları, vücut geliştirmek isteyenlerin her daim ilgi odağında yer alıyor. Göz..
Beyler, vücut geliştirme tekelimizde değil, son yıllarda vücut geliştirme sporuna gönül veren kadınların sayısı giderek artıyor. Gördüklerinden çok daha fazla..
Hemen Ara