Kondisyonunuz yükseldiyse ve vücudunuz spor yapmaya alıştıysa artık ileri eğitim prensiplerini hayata geçirerek kaslarınızı daha belirgin hale getirebilirsiniz. Sakarya spor..
“Personal Trainer” Türkçesiyle “kişisel antrenör” eşliğinde egzersiz yapacaksanız sizi bambaşka bir deneyimin beklediğini bilmelisiniz. Sakarya spor..
Squat, Bench Press ve Deadlift antrenmanlarının bir karması olan Powerlifting; bir güç sporu olarak tanımlanabilir. Vücudunu güçlendirmek, kaslarını geliştirmek ve aynı..
Yağlanmadan vücudundaki kas oranını arttırmak isteyen zayıf erkekler zaman zaman umutsuzluğa düşebilirler. Her zaman zayıf ve ince bir bedene sahip olacaklarını, ne yaparlarsa yapsınlar..
Kabul edelim, boks söz konusu olduğunda biraz çekimser kalırız. Dövüş sporu olarak kabul edilmesi bu sporla ilgili bazı çekinceler yaratır. Aslında boks ve yarattığı..
Aaron Bleyaert geçtiğimiz günlerde Tumblr üzerinden “öncesi- sonrası” paylaşımı yaparak 36 kg verdiğini duyurdu. Olanlar da bu paylaşım sonrasında oldu. Kendisine..
Hemen Ara