Kabul edelim, boks söz konusu olduğunda biraz çekimser kalırız. Dövüş sporu olarak kabul edilmesi bu sporla ilgili bazı çekinceler yaratır. Aslında boks ve yarattığı..
Aaron Bleyaert geçtiğimiz günlerde Tumblr üzerinden “öncesi- sonrası” paylaşımı yaparak 36 kg verdiğini duyurdu. Olanlar da bu paylaşım sonrasında oldu. Kendisine..
Carb Cyling; çoğunlukla vücut geliştiren sporcular ve atletler tarafından yarışma ve şovlara hazırlanırken kullanılan bir beslenme metodudur. Bazı sporcular bu beslenme programını..
Güneşin iyiden iyiye kendini göstermesiyle  birlikte karın kaslarınızı daha çok düşünür olduysanız bir an önce etkili egzersizlere başlamalısınız. Sakarya..
Kilo vermek istediğiniz zaman ilk yapmanız gerekenin daha az yemek olduğunu düşünürsünüz. Daha az yerseniz kalori alımınızı kısıtlayıp daha hızlı kilo verebileceğiniz..
Kilo vermeniz gerekiyorsa dengeli beslenerek ve Sakarya Spor Salonları bünyesindeki spor eğitmenleri aracılığı ile antrenman yaparak kilo probleminizden kurtulabilirsiniz. Vermeniz gereken..
Hemen Ara