Brachialis, Coracobrachialis ve biceps brachii olmak üzere 3 ana kas grubundan oluşan biceps yani pazu kasları, vücut geliştirmek isteyenlerin her daim ilgi odağında yer alıyor. Göz..
Beyler, vücut geliştirme tekelimizde değil, son yıllarda vücut geliştirme sporuna gönül veren kadınların sayısı giderek artıyor. Gördüklerinden çok daha fazla..
Bu yazımızda vücut geliştirme sporuna damga vuran sporcular ve servetleri hakkında bilgi aktaracağız. Genel kanının aksine vücut geliştirme sporcularının para kazanabileceklerinin kanıtı..
İlerleyen yaş, fazla kilo ya da hareketsiz yaşam sonucu eklem sağlığı bozuluyor ve günlük hayatı kaçınılmaz hale getirebiliyor. Eklem ağrılarından kurtulmak için..
20’li yaşlarda bilinmesi gereken önemli vücut geliştirme sırları ile karşınızdayız. Henüz gençliğinin baharında olan sporculara özel hazırladığımız bu yazımızda..
Verimli bir antrenman sonrası nasıl hissediyorsunuz kendinizi? Büyük bir savaştan galibiyetle çıkmış, hedeflerine ulaşmak için yeterli azme sahip bir komutan gibi mi? Yoksa..
Hemen Ara