Spor yapmak kararlılık gerektirir; motivasyonunuz hep yüksek olmalıdır. Hedeflerinize adım adım ulaşırken kazandığınız her bir başarı sizi gerçek hedefinize kavuşturacaktır. Biliyoruz;..
Yağ oranını azaltmak isteyen birçok kişi ilk olarak diyetlerinde neleri yanlış yaptıklarını bulmaya çalışırlar. Gün içerisinde ne kadar kalori aldıkları, ne kadar..
Sporcuların omuz ağrılarının kronikleşmesi ve omuz yaralanmaları ciddi bir problem olarak görülürken bu problemin üstesinden gelinmesi adına alınabilecek önlemler de..
Sakarya spor salonları arasından seçim yapıp herkesi kıskandıracak bir vücuda sahip olmak için antrenman yapıyorsanız, bu antrenmanları belirli bir düzene sokmalısınız. Her..
Kondisyonunuz yükseldiyse ve vücudunuz spor yapmaya alıştıysa artık ileri eğitim prensiplerini hayata geçirerek kaslarınızı daha belirgin hale getirebilirsiniz. Sakarya spor..
“Personal Trainer” Türkçesiyle “kişisel antrenör” eşliğinde egzersiz yapacaksanız sizi bambaşka bir deneyimin beklediğini bilmelisiniz. Sakarya spor..
Hemen Ara