Fitness programlarına yeni başlayanlar her duyduklarını zihinlerine kazımaya meyilli olurlar. Onlardan daha deneyimli ya da daha kaslı bir vücuda sahip olan kişilerin söylediklerini..
Dans ve aerobik egzersizlerini birleştirerek yeni bir dans fitness programı olarak 1990’lı yıllarda hayatımıza giren zumba şaşırtıcı faydaları ile yeniden popülerleşiyor. Farklı yaş..
Yaptığınız antrenmanların verimliliğini seçtiğiniz spor kıyafetleri etkiliyor olabilir! Hayır, şaka yapmıyoruz. Daha önce de mutlaka duymuşsunuzdur spor yaparken seçtiğiniz..
Modernleşen yaşam ile birlikte artık birçok kişi akşamüstü ve gece vakitlerinde spor yapıyor. Sabahları okul ve iş hayatı nedeniyle spor yapmaya zaman ayırmak zor geldiğinden ya da..
Fitness yaparak daha zinde ve fit bir vücuda kavuşmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre! Sakarya spor salonları eğitmenlerinden destek alarak ve size özel önerilerimizi..
Vücut fonksiyonlarında ve tüketilen besinlerin nasıl kullanılıp nasıl sindirildiğinde önemli bir role sahip olan metabolizma doğru davranış modelleri benimsendiğinde..
Hemen Ara