Fitness yaparak daha zinde ve fit bir vücuda kavuşmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre! Sakarya spor salonları eğitmenlerinden destek alarak ve size özel önerilerimizi..
Vücut fonksiyonlarında ve tüketilen besinlerin nasıl kullanılıp nasıl sindirildiğinde önemli bir role sahip olan metabolizma doğru davranış modelleri benimsendiğinde..
Kendinize en uygun sporu bulursanız antrenmanlarınızda eğlenebilir, spor özelinde kariyer yapabilir ve belki de en önemlisi sporu bırakmak için türlü bahanelerden..
Vücut geliştirme programlarının aksine CrossFit antrenmanları sırasında çok farklı egzersiz aletlerinin kullanılmasına gerek yoktur. CrossFit antrenmanları sırasında da ip, sağlık topu,..
Etik değerler ya da sağlık sorunları nedeniyle tercih edilebilen vegan diyeti ile ilgili hemen hemen tüm mecralarda farklı bilgiler bulunuyor. Bazı uzmanlar vegan diyeti ile vücudun temel..
Egzersiz yaparak form tutmak da dinç kalmak da dikkat çekici bir fiziğe kavuşmak da mümkün; tüm bunlara ek olarak spor yapmak hormon salınımımızı değiştiriyor!..
Hemen Ara