Spor yapmak hem ruhsal hem de fiziksel sağlığımız açısında çok önemlidir. Hayatında spora yer vermeyen insanlar için düzenli spor yapmak yorucu, zaman bulunması zor..
Vücutta aşırı su birikmesi ödem olarak da bilinir. Dokuda normalden daha fazla su birikmesi durumu olarak da açıklanan ödem oluşumlarının ortaya çıkma nedenleri..
Vücut geliştirme ya da daha sağlıklı bir vücuda sahip olanların ilk adım attığı nokta kol kaslarıdır. Hem kadınların hem de erkeklerin başladığı spor yolculuğu kol kasları ile..
Kış aylarında insan vücudu kilo almaya daha yatkındır. Bu durumun temel nedeni vücudumuz sıcaklığını korumak için yağ hücresi üretimine kış aylarında daha yatkın..
Fitness programlarına yeni başlayanlar her duyduklarını zihinlerine kazımaya meyilli olurlar. Onlardan daha deneyimli ya da daha kaslı bir vücuda sahip olan kişilerin söylediklerini..
Dans ve aerobik egzersizlerini birleştirerek yeni bir dans fitness programı olarak 1990’lı yıllarda hayatımıza giren zumba şaşırtıcı faydaları ile yeniden popülerleşiyor. Farklı yaş..
Hemen Ara