Baklavalı karın kasları artık yalnızca erkeklerin değil kadınların da hayali olmaya başladı. Zorlu antrenmanlar ve titiz beslenme rutinleri sonucunda gelen bir armağan olarak..
Bu sene hem ülkemiz hem de tüm dünya için beklenmedik bir şekilde gelişti. COVID-19 salgını tüm alışkanlıklarımızı, yaşam tarzımızı, önceliklerimizi değiştirdi. Uzun..
Spor dallarının hemen hepsinde olduğu gibi vücut geliştirme alanında da birçok mit, doğru bilinen birçok yanlış var. Belirgin karın kaslarına, güçlü bacaklara ve..
Tarih boyunca değişenin yalnızca kadınlardaki mükemmel vücut algısı olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Erkeklerin de mükemmel vücut algısı çok eski..
Aminoasitler genel anlamda 3 farklı grupta incelenirler; esansiyel aminoasitler vücut tarafından üretilemezler, temel olmayan aminoasitler metabolizmamız tarafından üretilebilirler..
Tabii ki yapmıyoruz, yapmıyorsunuz. Gün içerisinde evde olsak dahi hep bir bahanenin ardına sığınarak vücudumuzun ihtiyacı olan en önemli şeyi ona sunmuyoruz. Halbuki her şey..
Hemen Ara